Další zpráva z Itálie


04.06.2019 18:48

Vážení a milí rodiče a další příbuzní a známí, posíláme úterní pozdrav z jihu Itálie. Počasí není ideální, i když se nám otepluje a dnešek jsme byli prakticky celý den u moře a bazénu a většina dětí si to náležitě užila ve slané i sladké vodě. V pondělí jsme byli na výletě v městečku Maratea, kde jsme si prošli starobylé uličky a hlavně se vyšlplhali k obrovské soše Krista. 

Zítra nás čeká výlet lodí po pobřeží a opět odpolední volno, má se oteplovat, tak budeme doufat.

Děti jsou hodné, žádné vážné úrazy se nestaly, a tak jsme spokojeni. 

Přejeme vám doma krásné dny. Tým učitelů a dětí z naší školy.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti