Do Itálie jsme dorazili v pořádku


01.06.2019 19:16
Vážení a milí rodiče a další příbuzní, do Itálie jsme dorazili bez problémů. Ráno jsme si prohlédli krásné chrámy v Paestu a kolem poledního jsme dorazili na místo. Pokoje jsou krásné. Ubytování proběhlo bez problémů. Po obědě z vlastních zásob jsme si šli zaplavat. Voda v moři není sice teplá, ale koupat se v ní dá, což většina dětí ověřila sama. Bohužel vodní radovánky přerušil déšť. Po té, co se liják přehnal, jsme si šli prohlédnout kemp a zjistili, jak dobře jsou zásobovány místní supermarkety. Po večeři už děti odpočívají na pokojích. Všechny děti jsou hodné a nestala se žádná nehoda. Další zprávy napíšeme dle možností, kvalita připojení internetu je na velmi nízké úrovni.

Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti