Do Itálie jsme dorazili v pořádku

01.06.2019 19:16
Vážení a milí rodiče a další příbuzní, do Itálie jsme dorazili bez problémů. Ráno jsme si prohlédli krásné chrámy v Paestu a kolem poledního jsme dorazili na místo. Pokoje jsou krásné. Ubytování proběhlo bez problémů. Po obědě z vlastních zásob jsme si šli zaplavat. Voda v moři není sice teplá, ale koupat se v ní dá, což většina dětí ověřila sama. Bohužel vodní radovánky přerušil déšť. Po té, co se liják přehnal, jsme si šli prohlédnout kemp a zjistili, jak dobře jsou zásobovány místní supermarkety. Po večeři už děti odpočívají na pokojích. Všechny děti jsou hodné a nestala se žádná nehoda. Další zprávy napíšeme dle možností, kvalita připojení internetu je na velmi nízké úrovni.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy