Důležité upozornění - změna vstupu do školy


18.04.2017 14:02

Vážení rodiče, z důvodu bezpečnosti vašich dětí platí od 1. 5. 2017 následující pravidla:

  1. Dospělým osobám je vstup do školy zakázán. Pokud doprovázíte své děti, opusťte je před dveřmi do školy. 

  2. Pokud potřebujete mluvit s vyučujícím, domluvte si s ním schůzku a vyučující Vás pustí do školy i ze školy.

  3. Pokud potřebujete, aby žák odešel v průběhu vyučování (např. k lékaři), je to možné pouze v době přestávky, nikoliv během vyučování; vyučující vám jej dovede ke dveřím.

  4. Pokud nesete do školy větší množství sběru, označte ho jménem a třídou a ponechte ve vestibulu školy; rovněž jej můžete odvézt do sběrny Suroviny Švarc sami.

Upozorňujeme, že zákaz vstupu platí i do šatny ve školní jídelně.

Chápeme, že pro vás mohou být omezující, nicméně jde nám o bezpečnost dětí. Žádáme vás tedy, abyste je respektovali a nedomáhali se bez domluvy vstupu do školy.

Děkujeme za pochopení

Roman Ziegler, ředitel školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek Otevření školy pro žáky 6. - 8. tříd 26.05.2020  |   Vážení rodiče, milé děti, vláda včera schválila otevření školy žákům 6. - 8. tříd od 8. 6. 2020. V současné době čekáme na podrobnější instrukce, abychom vše naplánovali. Hned, jak bude vše jasné, vás budeme informovat na webu a prostřednictvím zpráv v systému Bakaláři. Roman Ziegler, ředitel …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti