Informace k pololetní klasifikace a předání výpisu vysvědčení

11.01.2021 18:56

Vážení rodiče, milé děti, oznamujeme, že výpis z pololetního vysvědčení obdrží ve škole „do ruky“ ti žáci, kterým bude umožněno rozhodnutím vlády být ve škole dne 28. 1. 2021 (tj. v současnosti žáci 1. a 2. ročníku).

Ti žáci, kteří budou ke dni 28. 1. 2021 na distanční výuce (on-line), obdrží informaci o klasifikaci v systému Bakaláři (okno Pololetí) a v písemné podobně ho obdrží do 3 dní od chvíle, kdy budou moci prezenčně do školy.

Omlouváme se za komplikace, toto rozhodnutí je v souladu s rozhodnutím Vlády ČR. V případě dotazů se na nás obraťte.

S pozdravem a přáním klidných dní Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…