Informace k ukončení výuky 18. 12. 2020

14.12.2020 19:05

Vážení rodiče, milé děti, vláda před chvílí vyhlásila, že dny 21. a 22. prosinec 2020 budou pro všechny základní školy vyhlášeny jako dny boje proti COVIDu. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky. Rodiče budou po tyto dva dny moci čerpat ošetřovné.

Vyučování tedy končí v pátek 18. 12. 2020, od pondělí 21. 12. jsou děti doma. V provozu nebude ani školní družina.

Pokud se nic nezmění a výuka bude probíhat stejně jako nyní, v týdnu od 4. do 8. 1. 2021 půjdou do školy všichni žáci 1. stupně a dále žáci tříd 7.C, 8.A, 8.B, 8.C a 9.A.

Žáci tříd 6.A, 6.B, 6.C, 7.A a 7.B budou mít v týdnu od 4. do 8. 1. 2021 on-line výuku.

Upozorňujeme však, že situace se může změnit, sledujte proto zprávy v Bakaláři a naše stránky www.8zsmost.cz.

On-line výuka bude nově organizována tak, že již bude probíhat samostatně v každé třídě, takže bude platit rozvrh, který mají žáci od 1. září pro běžnou výuku. Detaily k organizaci on-line výuky obdržíte během příštích dní  (týká se 2. stupně).

V případě nejasností se na nás prosím obraťte.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…