Kabelky pomáhají - škola se připojuje k charitativní akci


08.06.2017 21:12

Vážení rodiče, naše škola se rozhodla připojit k charitativní akci OD Olympia Teplice KABELKY POMÁHAJÍ. V rámci této akce Vás prosíme, abyste přinesli nepoužívané kabelky, které pak OD Olympia Teplice bude za symbolickou cenu prodávat ve svých prostorách, výtěžek pak půjde na podporu rodin s postiženými dětmi. Více o charitativní akci a o tom, komu pomáháme zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Kabelky můžete nosit třídním učitelům od pondělí 12. 6. 2017 do středy 28. 6. 2018. Dále je můžete přinést na školní jarmark, který se koná 28. 6. 2017 od 16:00 na školním hřišti. Velmi vám děkujeme za to, že nám pomůžete pomoci.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Občasník EVVO - 2. číslo 25.11.2020  |   Vážené a milé děti, přinášíme vám 2. číslo Občasníku EVVO - stahujte kliknutím na tento odkaz.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti