Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy

23.06.2020 06:05

Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu máme rádi. Těšíme se na setkání 1. 9. 2020.

Školní rok 2020/2021 začíná v pondělí 1. 9. 2020 slavnostním zahájením na školním hřišti. Žáci 1. a 9. tříd tak začínají v 8:00 právě na hřišti, žáci 2. - 8. tříd začínají v 8:55 ve svých třídách. Děti z přípravné třídy začínají v 8:00 ve své třídě v budově školní družiny a jídelny.

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2020 přejí zaměstnanci školy 23.06.2020  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. A také všem nám přejeme, aby příští rok proběhl bez uzavření škol. Všichni jsme si uvědomili, jak je pro nás škola důležitá a že ji opravdu m…