Naše škola se zúčastnila Festivalu pedagogické inspirace


26.11.2019 20:57

Naše škola je jako jediná v Ústeckém kraji zapojená do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“, který je financován nadací manželů Kellnerových „The Kellner Family Foundation“. V rámci tohoto projektu probíhá jednou za dva roky vzdělávací akce „Festival pedagogické inspirace“. Do Prahy, kde se akce konala, se sjelo 850 účastníků z 63 škol. Celkem 153 lektorů (převážně ze škol zapojených do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“ mělo připraveno 119 dílen, tedy 310 hodin věnovaných vzdělávání učitelů. Bylo mezi nimi i téměř 40 učitelů, vychovatelek a asistentů z naší školy. Každý z nich se účastnil dílen, které jej posouvají dále v jeho pedagogické práci. Čtyři z nás (3 učitelé a vychovatelka školní družiny) dokonce vedli vzdělávací dílny se zaměřením na dějepis, hudební a výtvarnou výchovu.

Akce měla vysokou kvalitu a je dobře, že učitelé z Mostu měli na semináře, které vedli, skvělé ohlasy. Je vidět, že na škole odvádějí nejen oni skvělou práci.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti