Naše škola se zúčastnila Festivalu pedagogické inspirace


26.11.2019 20:57

Naše škola je jako jediná v Ústeckém kraji zapojená do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“, který je financován nadací manželů Kellnerových „The Kellner Family Foundation“. V rámci tohoto projektu probíhá jednou za dva roky vzdělávací akce „Festival pedagogické inspirace“. Do Prahy, kde se akce konala, se sjelo 850 účastníků z 63 škol. Celkem 153 lektorů (převážně ze škol zapojených do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“ mělo připraveno 119 dílen, tedy 310 hodin věnovaných vzdělávání učitelů. Bylo mezi nimi i téměř 40 učitelů, vychovatelek a asistentů z naší školy. Každý z nich se účastnil dílen, které jej posouvají dále v jeho pedagogické práci. Čtyři z nás (3 učitelé a vychovatelka školní družiny) dokonce vedli vzdělávací dílny se zaměřením na dějepis, hudební a výtvarnou výchovu.

Akce měla vysokou kvalitu a je dobře, že učitelé z Mostu měli na semináře, které vedli, skvělé ohlasy. Je vidět, že na škole odvádějí nejen oni skvělou práci.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výtěžek Tříkrálové sbírky 17.01.2020  |   Letos se na Tříkrálové sbírce v Mostě vybralo celkem 123.353,- z toho naše škola s pokladničkou číslo nošenou "králem" - panem učitelem Kratochvílem vykoledovala krásných 2.348,-. Všem dárcům srdečně děkujeme za příspěvek pro potřebné.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti