Naše škola se zúčastnila Festivalu pedagogické inspirace

26.11.2019 20:57

Naše škola je jako jediná v Ústeckém kraji zapojená do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“, který je financován nadací manželů Kellnerových „The Kellner Family Foundation“. V rámci tohoto projektu probíhá jednou za dva roky vzdělávací akce „Festival pedagogické inspirace“. Do Prahy, kde se akce konala, se sjelo 850 účastníků z 63 škol. Celkem 153 lektorů (převážně ze škol zapojených do projektu „Pomáháme školám k úspěchu“ mělo připraveno 119 dílen, tedy 310 hodin věnovaných vzdělávání učitelů. Bylo mezi nimi i téměř 40 učitelů, vychovatelek a asistentů z naší školy. Každý z nich se účastnil dílen, které jej posouvají dále v jeho pedagogické práci. Čtyři z nás (3 učitelé a vychovatelka školní družiny) dokonce vedli vzdělávací dílny se zaměřením na dějepis, hudební a výtvarnou výchovu.

Akce měla vysokou kvalitu a je dobře, že učitelé z Mostu měli na semináře, které vedli, skvělé ohlasy. Je vidět, že na škole odvádějí nejen oni skvělou práci.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 05.12.2019  |   Oznamuji, že v době vánočních prázdnin ve dnech 21. 12. 2019 - 5. 1. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy