Netradiční předávání vysvědčení v zábavném parku v Polsku

18.05.2017 21:24

Vážení rodiče, v letošním školním roce jsme se rozhodli nabídnout žákům netradiční předání vysvědčení, a sice ve čtvrtek 29. 6. 2017 v polském zábavním parku Energy landia (https://energylandia.pl – stránky jsou i v češtině). V tomto novém parku jsou úžasné atrakce rodinné i adrenalinové (horské dráhy apod.), a právě v tomto parku by žáci dostali před některou z atrakcí vysvědčení.

Cena zájezdu: 900,- Kč doprava včetně pojištění do zahraničí + vstupné => děti do 13 let 49 zlotých (cca 325,- Kč), od 14 let 59 zlotých (cca 390,- Kč).

Odjezd bude brzy ráno, návrat pozdě v noci (upřesníme před odjezdem), abychom si park užili co nejdéle. Nutné je, aby dítě mělo pas či OP.

Přihlášky odevzdejte spolu se zálohou 400,- Kč do 26. 5. 2017 paní učitelce Vlnové nebo panu řediteli.

_______________________________________________________ZDE ODSTŘIHNĚTE _________________________________________________________

Přihlašuji své dítě………………………………………………………………………………….., třída……………………., pojišťovna………….., narození…………………………………, číslo cest. dokladu :…………………………. na zájezd do parku Energy landia v Polsku.

V…………………………………………… dne ………………………

Telefonní kontakt na rodiče : ………………………………………Podpis zákonného zástupce:…………………………………………….

Aktuální jídelní lístek Občasník EVVO - 2. číslo 25.11.2020  |   Vážené a milé děti, přinášíme vám 2. číslo Občasníku EVVO - stahujte kliknutím na tento odkaz.