Nová elektonická žákovská knížka - Bakaláři


30.08.2018 18:38

Vážení rodiče, v letošním školním roce jsme přešli na elektronickou žákovskou knížku v systému Bakaláři. Odkaz na systém naleznete na stránkách školy www.8zsmost.cz . Nápovědu k užívání systému naleznete na stránkách školy v sekci AKTUALITY (horní část stránky – zelený pruh).

Do svého mobilního telefonu si můžete stáhnout bezplatnou aplikaci Bakaláři, a to jak pro systémy Android, tak iOS (Apple). Stačí jednoduchá instalace, při prvním přihlášení vyhledáte naši školu a zadáte jméno a heslo.

Jméno a heslo vám bude vygenerováno školou a předáno osobně rodičům – na třídní schůzce dne 6. 9. 2018 (není možné údaje zaslat). Následně doporučujeme heslo změnit v samotném systému (viz návod).

V případě dotazů se obracejte na třídní učitelku.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti