Nová elektonická žákovská knížka - Bakaláři

30.08.2018 18:38

Vážení rodiče, v letošním školním roce jsme přešli na elektronickou žákovskou knížku v systému Bakaláři. Odkaz na systém naleznete na stránkách školy www.8zsmost.cz . Nápovědu k užívání systému naleznete na stránkách školy v sekci AKTUALITY (horní část stránky – zelený pruh).

Do svého mobilního telefonu si můžete stáhnout bezplatnou aplikaci Bakaláři, a to jak pro systémy Android, tak iOS (Apple). Stačí jednoduchá instalace, při prvním přihlášení vyhledáte naši školu a zadáte jméno a heslo.

Jméno a heslo vám bude vygenerováno školou a předáno osobně rodičům – na třídní schůzce dne 6. 9. 2018 (není možné údaje zaslat). Následně doporučujeme heslo změnit v samotném systému (viz návod).

V případě dotazů se obracejte na třídní učitelku.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy