Nové webové stránky školy


01.10.2015 20:01

Vážení rodiče a další čtenáři, milé děti,

v následujících dnech bude probíhat převod na nové webové stránky. Předpokládáme, že vše bude probíhat bez problémů, přesto se omlouváme za případné krátkodobé problémy při převodu.

Doufáme, že se vám bude náš nový web líbit.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti