Nový školní časopis


03.09.2020 12:02

Vážení rodiče, milí žáci,

ve školním roce 2020/2021 je pro Vás připraven nový kroužek - ŠKOLNÍ ČASOPIS. Školní časopis budete mít na starost především vy, žáci, spolu s paní učitelkou Kateřinou Dlouhou      (1. stupeň) a Simonou Orosovou (2. stupeň).

Obsahem školního časopisu budou zejména práce žáků, které napíší v rámci dílen psaní a v samostatných hodinách českého jazyka. Vítány budou také texty, které vznikly mimo školní vyučování. Do časopisu budou přispívat také samotní učitelé.

Školnímu časopisu se budeme věnovat každý čtvrtek od 13:40 – 15:00.

 

Těšíme se na Vás, S. Orosová, K. Dlouhá


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti