Ošetřovné - aktuální stav v pondělí 23. 3. 2020


23.03.2020 07:35

Vážení rodiče,

situace kolem ošetřovného se mění téměř každý den, proto vás tímto informujeme o aktuálním stavu:

- zatím je věková hranice dosažení 10 let věku, vláda schválila změnu, ale tu musí odsouhlasit parlament a podepsat perzident. Je velmi pravděpodobné, že se tak stane a zpětně budou mít nárok rodiče do 13 let věku, ale zatím stále můžeme dávat potvrzení pro rodiče dětí do 10 let. O změně vás budeme informovat.

- o potvrzení můžete požádat e-mailem a my vám můžeme zaslat potvrzení s elektronickým podpisem, které pak můžete poskytnout zaměstnavateli

- potvrzení si můžete vyzvedávat osobně v budově školy každý den od 8:00 do 11:00.

Roman Ziegler, ředitel školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek On-line lekce - Dějepis - Počátky studené války 31.03.2020  |   Vážení, zvu vás na 3. část lekce o studené válce s on-line výkladem prostřednictvím služby Youtube Live Stream. Údaje o lekci:   Lektor: Roman Ziegler Téma: 3. část - Berlínská zeď a Karibská krize Cíl: Žáci popíší stručně obě krize na počátku 60. let a uvědomí si, jak byl blízko svět k …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti