Otevření škol od 25. 5. 2020

17.04.2020 14:33

Vážení rodiče, chápeme, že máte mnoho otázek k otevření škol pro žáky 1. stupně od 25. 5. 2020. Bohužel MŠMT sice zveřejnilo tento plán, ovšem neposkytlo k němu ani jedinou praktickou informaci. MŠMT nyní teprve veškeré informace připravuje. V současné době víme pouze následující:

- od 25. 5. 2020 se škola otevírá pouze pro žáky 1. stupně, žáci 2. stupně budou mít on-line výuku bez docházení do školy až do konce školního roku

- docházka do školy od 25. 5. 2020 bude pro žáky 1. stupně dobrovolná, bude na rodičích, zda dítě pošlou do školy, nebo zůstane doma, aniž by mělo absenci (bude se nadále vzdělávat doma)

- třídní kolektivy budou čítat max. 15 dětí

Žádné další informace nejsou k dispozici. Nevíme tedy, do kolika hodin bude škola otevřená, zda a jak bude fungovat školní družina a školní jídelna ani další podrobnosti.

Prosím, buďte trpěliví, do konce dubna by ministerstvo mělo poskytnout manuály, jak výuku i další činnosti zajistit. O všem Vás budeme informovat na začátku května 2020.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …