Parkování vyhrazené pro výstup a nástup

30.08.2018 18:32

Vážení rodiče,

město Most nechalo před školou na podélném stání před obchody zřídit tzv. K+R parkoviště. V praxi to znamená, že na tomto místě můžete zastavit, aby spolujezdec mohl v klidu a bezpečně vystoupit nebo nastoupit. Ale přichází důležité upozornění. Řidič by neměl odcházet od vozidla! To značka neumožňuje. S dětmi, které potřebují doprovodit až do školy, bude muset řidič parkovat jinde. Místa označená K+R jsou určena výhradně pouze pro opravdu rychlé odbavení. Pokud od vozu odejdete, může na vás čekat pokuta za špatné parkování.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy