PF a poděkování od Natálky, které pomáháme


22.12.2016 07:10

Rodina Dundrova i s Natálkou, na kterou se nám i vám povedlo vybrat na Vánočním jarmarku 3 500,- Kč, nám poslala poděkování a přání do roku 2017. I my všichni jim přejeme krásný rok 2017 plný lásky, pohody a klidu. Jsme rádi, že jsme mohli byť jen maličko pomoci a že můžeme pomáhat sběrem víček.

A teď již přání od Dundrových:

Vánoční svátky, krásné a tajemné,

pohledy vlídné, milé a vzájemné.

Teplo je u krbu, nebo jen u svíčky,

dlouhý byl celý rok, teď už je maličký.

Děti jak stromeček, oči jak korálky,

copak nám ježíšek přinese za dárky ?

Byť by byl maličký, nejmenší na světě,

vykouzlí úsměvy na tváři dítěte.

 

Krásné vánoční svátky a šťastný Nový rok 2017 Vám všem i andílkům přeje rodina Dundrova ....

Děkujeme, že jste s námi a pomáháte Natálce se sběrem víček. Díky Vám si Natálka může dovolit zafinancovat alternativní léčbu a dát do kupy korunky na kompenzační pomůcky a zdravotní materiál. který je zapotřebí v jejím nelehkém boji s její nemocí.

Jste úžasní a my jako její rodiče si Vás nesmírně vážíme ... Výtěžek 3 500 použijeme na léčbu nebo na vozík, který musíme kupovat ze svého.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti