Poděkování pracovníkům školy z řad veřejnosti


21.06.2017 22:07

Žáci naší školy strávili týden v Itálii. Spolu s nimi bylo i několik dětí z jiných škol. Maminky dvou z nich nám napsaly tytoe-maily, který nás velmi potěšily:

"Chci poděkovat Vám a celému týmu 8.ZŠ za hezký zájezd do Itálie. Dcera Míša B. byla velice nadšená a moc se jí líbilo a příští rok chce jet znovu...což mě překvapilo, neboť nikdy nechtěla jet nikam bez maminky... Přeji krásné prázdniny. S pozdravem Jana S."

"Sophinka byla nadmíru spokojená a moc se jí líbilo na všech výletech. Má spoustu zážitků a když to skutečnosti dovolí, určitě pojede zase. Ráda bych Vám i celému kolektivu z celého srdce poděkovala za přístup a velice příjemné zacházení s dětmi z 11. ZŠ. Obzvláště panu řediteli za laskavé a milé a individuální chování k mé dceři, když ztratila kšiltovku a došlo k poškození dioptrických brýlí :-)))))) . Ještě jednou díky a ať máte mnoho elánu do dalších takových akcí. Jste super. Jana a Sophinka F."

Maminkám Míši a Sophinky moc děkujeme za krásná slova a jsme rádi, že se slečnám s námi líbilo.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Občasník EVVO - 2. číslo 25.11.2020  |   Vážené a milé děti, přinášíme vám 2. číslo Občasníku EVVO - stahujte kliknutím na tento odkaz.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti