Poděkování pracovníkům školy z řad veřejnosti

21.06.2017 22:07

Žáci naší školy strávili týden v Itálii. Spolu s nimi bylo i několik dětí z jiných škol. Maminky dvou z nich nám napsaly tytoe-maily, který nás velmi potěšily:

"Chci poděkovat Vám a celému týmu 8.ZŠ za hezký zájezd do Itálie. Dcera Míša B. byla velice nadšená a moc se jí líbilo a příští rok chce jet znovu...což mě překvapilo, neboť nikdy nechtěla jet nikam bez maminky... Přeji krásné prázdniny. S pozdravem Jana S."

"Sophinka byla nadmíru spokojená a moc se jí líbilo na všech výletech. Má spoustu zážitků a když to skutečnosti dovolí, určitě pojede zase. Ráda bych Vám i celému kolektivu z celého srdce poděkovala za přístup a velice příjemné zacházení s dětmi z 11. ZŠ. Obzvláště panu řediteli za laskavé a milé a individuální chování k mé dceři, když ztratila kšiltovku a došlo k poškození dioptrických brýlí :-)))))) . Ještě jednou díky a ať máte mnoho elánu do dalších takových akcí. Jste super. Jana a Sophinka F."

Maminkám Míši a Sophinky moc děkujeme za krásná slova a jsme rádi, že se slečnám s námi líbilo.

Aktuální jídelní lístek Občasník EVVO - 2. číslo 25.11.2020  |   Vážené a milé děti, přinášíme vám 2. číslo Občasníku EVVO - stahujte kliknutím na tento odkaz.