Podpora Nadace The Kellner Family Foundation - obrovské ocenění práce školy

17.05.2017 12:52

Vážení rodiče, s radostí vám oznamuji, že naše škola získala jako jediná v Ústeckém kraji podporu Nadace The Kellner Family Foundation manželů Kellnerových. Tato podpora bude činit během pěti let celkem cca 7 milionů korun na zkvalitňování pedagogické práce a nákup pomůcek. Cílem podpory je to, aby se každé dítě učilo naplno a s radostí. Podpora bude čerpána od začátku školního roku 2017/2018. Zisk této podpory je pro nás velkým úspěchem i oceněním práce školy, neboť nadace si vybírala z mnoha velmi kvalitních škol. Těšíme se na to, že se budeme dále rozvíjet, abychom poskytovali dětem co nejlepší vzdělání. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/ .

Roman Ziegler, ředitel školy a kolektiv pracovníků školy

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy