Podpora Nadace The Kellner Family Foundation - obrovské ocenění práce školy


17.05.2017 12:52

Vážení rodiče, s radostí vám oznamuji, že naše škola získala jako jediná v Ústeckém kraji podporu Nadace The Kellner Family Foundation manželů Kellnerových. Tato podpora bude činit během pěti let celkem cca 7 milionů korun na zkvalitňování pedagogické práce a nákup pomůcek. Cílem podpory je to, aby se každé dítě učilo naplno a s radostí. Podpora bude čerpána od začátku školního roku 2017/2018. Zisk této podpory je pro nás velkým úspěchem i oceněním práce školy, neboť nadace si vybírala z mnoha velmi kvalitních škol. Těšíme se na to, že se budeme dále rozvíjet, abychom poskytovali dětem co nejlepší vzdělání. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/ .

Roman Ziegler, ředitel školy a kolektiv pracovníků školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti