Poslední zpráva z Itálie


07.06.2019 21:21

Vážení rodiče,

i poslední den v Itálii proběhl hladce. Počasí dnes již bylo ukázkové po všech stránkách, takže jsme většinu dne strávili u moře a bazénu. Děti si ale nejprve ráno nakoupili na trhu. Odpoledne nás moře překvapilo vlnami, ve kterých si děti doslova zařádili.

Zítra odjíždíme v 10:00 z Cameroty, návrat tedy předpokládáme mezi 7:00 a 8:00, ale je to samozřejmě jen hrubý odhad. Nechte si prosím přes noc zapnuté mobily, kdybychom Vám zasílali aktuální informace o příjezdu nad ránem.

Děti se na vás všechny těší, ale věříme, že si všichni pobyt zde v Itálii užili.

Učitelé a děti z naší školy.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Letní příměstský tábor 2019 12.06.2019  |   Vážení rodiče, naše škola pořádá v době letních prázdnin PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR. V případě zájmu si vyzvedněte přihlášku ve školním klubu, kde dostanete i bližší informace a další potřebné formulář. Všechny informace naleznete rovněž po kliknutí na tento odkaz.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti