Poslední zpráva z Itálie

07.06.2019 21:21

Vážení rodiče,

i poslední den v Itálii proběhl hladce. Počasí dnes již bylo ukázkové po všech stránkách, takže jsme většinu dne strávili u moře a bazénu. Děti si ale nejprve ráno nakoupili na trhu. Odpoledne nás moře překvapilo vlnami, ve kterých si děti doslova zařádili.

Zítra odjíždíme v 10:00 z Cameroty, návrat tedy předpokládáme mezi 7:00 a 8:00, ale je to samozřejmě jen hrubý odhad. Nechte si prosím přes noc zapnuté mobily, kdybychom Vám zasílali aktuální informace o příjezdu nad ránem.

Děti se na vás všechny těší, ale věříme, že si všichni pobyt zde v Itálii užili.

Učitelé a děti z naší školy.

Aktuální jídelní lístek Letní příměstský tábor 2019 12.06.2019  |   Vážení rodiče, naše škola pořádá v době letních prázdnin PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR. V případě zájmu si vyzvedněte přihlášku ve školním klubu, kde dostanete i bližší informace a další potřebné formulář. Všechny informace naleznete rovněž po kliknutí na tento odkaz.