Poslední zpráva z Itálie


07.06.2019 21:21

Vážení rodiče,

i poslední den v Itálii proběhl hladce. Počasí dnes již bylo ukázkové po všech stránkách, takže jsme většinu dne strávili u moře a bazénu. Děti si ale nejprve ráno nakoupili na trhu. Odpoledne nás moře překvapilo vlnami, ve kterých si děti doslova zařádili.

Zítra odjíždíme v 10:00 z Cameroty, návrat tedy předpokládáme mezi 7:00 a 8:00, ale je to samozřejmě jen hrubý odhad. Nechte si prosím přes noc zapnuté mobily, kdybychom Vám zasílali aktuální informace o příjezdu nad ránem.

Děti se na vás všechny těší, ale věříme, že si všichni pobyt zde v Itálii užili.

Učitelé a děti z naší školy.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2019 přejí zaměstnanci školy 26.06.2019  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. Těšíme se na setkání 2. 9. 2019. Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019 slavnostním zahájením na školním hřišti. Žáci 1. a 9. tříd…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti