Povinnost nosit roušky - aktuální stav k 10. 9. 2020


10.09.2020 07:39

Vážení rodiče, dne 9. 9, 2020 v dopoledních hodinách oznámil ministr zdravotnictví povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách v ČR. Dle aktuální informace je povinnost nosit roušky ve všech prostorách školy s výjimkou tříd, kde se roušky mohou sundat. 

Žádáme všechny rodiče, aby vybavili své děti rouškou a igelitovém pytlíkem, do kterého si roušku bude moci odložit.

Toto rozhodnutí není svévolným rozhodnutím školy a ředitel školy je nemůže žádným způsobem ignorovat ani jej nějak zvrátit.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. 

Roman Ziegler, ředitel školy​


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti