Pozvánka na akci Snídaně pro Fair Trade na naší škole

02.05.2017 21:46

Milí žáci, vážení rodiče,

dne 12. 5. 2017 proběhne v rámci "Týdne Pro fair trade" akce "Snídaně pro Fair Trade na naší škole". Žáci naší školy pod vedením paní učitelky Gromanové budou nabízet před školou pro všechny snídani zhotovenou z Fair Trade produktů. Budeme rádi, když náš stánek navštívíte, budete moci ochutnat potraviny, pochutiny a nápoje z fair trade potravin a získat tak nejen spoustu informací o nich, ale také tipy, kde je možné je v našem regionu zakoupit.

Celé menu si můžete prohlédnout kliknutím na tento odkaz.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy