Pozvánka na Školní jarmark

08.06.2017 21:17

Vážení rodiče, dovoluji si Vás pozvat na ŠKOLNÍ JARMARK, který se uskuteční ve středu 28.6. 2017 od 16:00 na školním hřišti. Zde se rozloučíme s žáky 9. ročníků a vyhlásíme nejlepší žáky jednotlivých tříd. Zároveň je připraven doprovodný program mladších žáků školy. Pozvánku na akci zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Součástí jarmarku je charitativní akce OD Olympia Teplice KABELKY POMÁHAJÍ. V rámci této akce Vás prosíme, abyste přinesli nepoužívané kabelky, které pak OD Olympia Teplice bude za symbolickou cenu prodávat ve svých prostorách, výtěžek pak půjde na podporu rodin s postiženými dětmi. Více o charitativní akci zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy