Rekonstruovaná školní knihovna


11.10.2016 09:52

Během letošního srpna a září byla provedena rekonstrukce školní knihovny. Knihovna byla vymalována, vybavena novými regály, byl položen nový koberec.

Přestože knihovna obsahuje přes 3 000 knih a zdálo se , že práce s uložením knih do polic bude trvat dlouho, nakonec se vše podařilo a od 1.10.2016 je knihovna dětem i učitelům opět plně k dispozici.

I v letošním roce jsou otvírací doba i pravidla výpůjček stejné jako v minulých letech.

Chtěla bych poděkovat zejména dívkám ze třídy 6. B, které při rekonstrukci a ukládání knih pomáhaly a zasloužily se o znovuotevření knihovny.                           

A. Janichová, správce knihovny


Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti