Školní youtube kanál


07.09.2017 19:47

Vážení, zde naleznete školní youtube kanál, který pro nás spravuje náš žák 7. ročníku Jan Petrišče. Autory videí jsou žáci školy, učitelé a konečně sám Honzík. Všem děkujeme za videa a těšíme se na další, která zde budeme přidávat.

Celý odkaz na youtub kanál 8. ZŠ v Mostě je https://www.youtube.com/channel/UCz4aX1BUpt0TTC4ky8Aw5fQ


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti