Třetí zpráva z Itálie


06.06.2019 21:53

Vážení rodiče a další příbuzní a přátelé, Itálie nám po všech stránkách ukázala tu nejkrásnější tvář. Ve středu jsem dopoledne strávili na výletě na lodičkách podél pobřeží. Sluníčko vykouklo naplno a svítilo nám na krásný zážitek včetně koupání. Odpoledne jsme se koupali v moři i bazénu. Dnes (ve čtvrtek) bylo krásně, takže dopolední i odpolední program byl jasně dán - vodní a plážové hrátky. Po večeři jsme vyjeli vysoko do hor do městečka Camerota, kde jsme si vyšlápli ke středověkému hradu a pak se po občerstvení prošli nesmírně malebnými uličkami městečka. 

Zítra nás čeká ráno trh a pak opět koupání. A pak už balení :( .

Jinak děti jsou velmi hodné, poslouchají, uklízejí si, prostě vše je v pořádku. Rovněž po zdravotní stránce je vše OK, i když pár dětí díky sluníčku trochu zčervenalo, naštěstí se nejedná o nic vážného.

Zdravíme všechny domů a těšíme se na vás.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2019 přejí zaměstnanci školy 26.06.2019  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. Těšíme se na setkání 2. 9. 2019. Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019 slavnostním zahájením na školním hřišti. Žáci 1. a 9. tříd…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti