Třetí zpráva z Itálie


06.06.2019 21:53

Vážení rodiče a další příbuzní a přátelé, Itálie nám po všech stránkách ukázala tu nejkrásnější tvář. Ve středu jsem dopoledne strávili na výletě na lodičkách podél pobřeží. Sluníčko vykouklo naplno a svítilo nám na krásný zážitek včetně koupání. Odpoledne jsme se koupali v moři i bazénu. Dnes (ve čtvrtek) bylo krásně, takže dopolední i odpolední program byl jasně dán - vodní a plážové hrátky. Po večeři jsme vyjeli vysoko do hor do městečka Camerota, kde jsme si vyšlápli ke středověkému hradu a pak se po občerstvení prošli nesmírně malebnými uličkami městečka. 

Zítra nás čeká ráno trh a pak opět koupání. A pak už balení :( .

Jinak děti jsou velmi hodné, poslouchají, uklízejí si, prostě vše je v pořádku. Rovněž po zdravotní stránce je vše OK, i když pár dětí díky sluníčku trochu zčervenalo, naštěstí se nejedná o nic vážného.

Zdravíme všechny domů a těšíme se na vás.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti