Třetí zpráva z Itálie


06.06.2019 21:53

Vážení rodiče a další příbuzní a přátelé, Itálie nám po všech stránkách ukázala tu nejkrásnější tvář. Ve středu jsem dopoledne strávili na výletě na lodičkách podél pobřeží. Sluníčko vykouklo naplno a svítilo nám na krásný zážitek včetně koupání. Odpoledne jsme se koupali v moři i bazénu. Dnes (ve čtvrtek) bylo krásně, takže dopolední i odpolední program byl jasně dán - vodní a plážové hrátky. Po večeři jsme vyjeli vysoko do hor do městečka Camerota, kde jsme si vyšlápli ke středověkému hradu a pak se po občerstvení prošli nesmírně malebnými uličkami městečka. 

Zítra nás čeká ráno trh a pak opět koupání. A pak už balení :( .

Jinak děti jsou velmi hodné, poslouchají, uklízejí si, prostě vše je v pořádku. Rovněž po zdravotní stránce je vše OK, i když pár dětí díky sluníčku trochu zčervenalo, naštěstí se nejedná o nic vážného.

Zdravíme všechny domů a těšíme se na vás.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Letní příměstský tábor 2019 12.06.2019  |   Vážení rodiče, naše škola pořádá v době letních prázdnin PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR. V případě zájmu si vyzvedněte přihlášku ve školním klubu, kde dostanete i bližší informace a další potřebné formulář. Všechny informace naleznete rovněž po kliknutí na tento odkaz.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti