Tříkrálová sbírka ve škole

04.01.2019 10:11

Vážení rodiče, milé děti,

naše škola se letos zapojuje do celostátní charitativní Tříkrálové sbírky. Tato sbírka patří mezi největší a nejuznávanější sbírky, výnos Tříkrálové sbírky z největší části tradičně putuje na podporu lidí v nouzi žijících na území ČR. Jde o různé formy pomoci pro nemocné, osoby se zdravotním postižením, seniory, matky s dětmi v tísni a další.

Pokud tedy máte zájem přispět do této sbírky, můžete tak udělat ve dnech 7. – 14. 1. 2019 přímo v hale školy, kde budou stát naši Tři králové v čele s panem učitelem Kratochvílem.

Část vybrané sumy bude poskytnuta škole na podporu žáků a výuky.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Nabídka zájezdu do zábavního parku Belantis v Německu 20.05.2019  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete přihlášku na zájezd do zábavního parku Belantis v Německu dne 13. 9. 2019. Belantis je moderní a relativně nový zábavní park kousek od Lipska (cca hodinu od Drážďan). Více informací na https://www.belantis.de