Tříkrálová sbírka ve škole

04.01.2019 10:11

Vážení rodiče, milé děti,

naše škola se letos zapojuje do celostátní charitativní Tříkrálové sbírky. Tato sbírka patří mezi největší a nejuznávanější sbírky, výnos Tříkrálové sbírky z největší části tradičně putuje na podporu lidí v nouzi žijících na území ČR. Jde o různé formy pomoci pro nemocné, osoby se zdravotním postižením, seniory, matky s dětmi v tísni a další.

Pokud tedy máte zájem přispět do této sbírky, můžete tak udělat ve dnech 7. – 14. 1. 2019 přímo v hale školy, kde budou stát naši Tři králové v čele s panem učitelem Kratochvílem.

Část vybrané sumy bude poskytnuta škole na podporu žáků a výuky.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 05.12.2019  |   Oznamuji, že v době vánočních prázdnin ve dnech 21. 12. 2019 - 5. 1. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy