Tříkrálová sbírka ve škole

04.01.2019 10:11

Vážení rodiče, milé děti,

naše škola se letos zapojuje do celostátní charitativní Tříkrálové sbírky. Tato sbírka patří mezi největší a nejuznávanější sbírky, výnos Tříkrálové sbírky z největší části tradičně putuje na podporu lidí v nouzi žijících na území ČR. Jde o různé formy pomoci pro nemocné, osoby se zdravotním postižením, seniory, matky s dětmi v tísni a další.

Pokud tedy máte zájem přispět do této sbírky, můžete tak udělat ve dnech 7. – 14. 1. 2019 přímo v hale školy, kde budou stát naši Tři králové v čele s panem učitelem Kratochvílem.

Část vybrané sumy bude poskytnuta škole na podporu žáků a výuky.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Den otevřených dveří 19. 3. 2019 27.02.2019  |   Vážení, srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v úterý 19. 3. 1019 od 8:00 do 15:00 hodin. Do výuky je možné nahlédnout 1. nebo 2. vyučovací hodinu. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že se vám bude ve škole líbit.