Úpravy a vybavení školních dílen


01.11.2015 20:45

Žáci 7. tříd se účastní projektu v rámci dotace, kterou škola získala. Díky němu jsme mohli nově vybavit učebnu technických činností novými pracovními stoly i nářadím v celkové hodnotě 200.000,- Kč. 

Jak se jim pracuje v nové učebně můžete posoudit sami z fotografií.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti