Vánoční vystoupení taneční skupiny Osmička

19.12.2019 07:09

Ve středu 4. 12. 2019 vystoupil taneční kroužek na Vánočním jarmarku na náměstí. Děvčata a jeden chlapec předvedla svoje formace s deštníky, kruhy i bez pomůcek. Poprvé vystoupila nová děvčata s paličkami, jejich premiéra se povedla a sklidila velký potlesk od diváků.

Aktuální jídelní lístek Zpravodaj výchovné poradkyně č. 3 21.01.2020  |   V sekci Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchvné poradkyně č. 2 - zpravodaj je určen zejména rodičům a žákům 9. ročníku a vycházejícím žákům, naleznete v něm informace k volbě studia na středních školách.