Vítězství našich youtuberů - úspěch školy

14.02.2018 09:41

Naše je spolu s dalšími 7 školami Ústeckého kraje zapojena do projektu podpořeného z OP VVV „Zůstaňte s námi po škole, aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji“, jehož realizátorem je SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ, Chomutov. V rámci projektu proběhla v měsíci lednu 2018 soutěž o nejlepší video vytvořené v rámci Klubu youtuberů, který funguje na každé zapojené škole. Celkem bylo vytvořeno 11 spotů. Klub naší školy v čele se školním youtuberem Honzou Petrišče vytvořil video na téma návštěvy zábavního parku. Jejich výtvor získal v hlasování více jak třetinu hlasů a s přehledem zvítězil. Stejně tak i odborná porota udělila tomuto klipu 1. cenu.

V pondělí 12. 2. 2018 tak zástupci z řad vedení projektu předali žákům, kteří jsou v klubu zapojeni hodnotné odměny, ze kterých měli všichni viditelnou radost. Toto ocenění jim vlilo energii do další práce, která je nejen v letošním roce čeká.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy