Vítězství našich youtuberů - úspěch školy


14.02.2018 09:41

Naše je spolu s dalšími 7 školami Ústeckého kraje zapojena do projektu podpořeného z OP VVV „Zůstaňte s námi po škole, aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji“, jehož realizátorem je SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ, Chomutov. V rámci projektu proběhla v měsíci lednu 2018 soutěž o nejlepší video vytvořené v rámci Klubu youtuberů, který funguje na každé zapojené škole. Celkem bylo vytvořeno 11 spotů. Klub naší školy v čele se školním youtuberem Honzou Petrišče vytvořil video na téma návštěvy zábavního parku. Jejich výtvor získal v hlasování více jak třetinu hlasů a s přehledem zvítězil. Stejně tak i odborná porota udělila tomuto klipu 1. cenu.

V pondělí 12. 2. 2018 tak zástupci z řad vedení projektu předali žákům, kteří jsou v klubu zapojeni hodnotné odměny, ze kterých měli všichni viditelnou radost. Toto ocenění jim vlilo energii do další práce, která je nejen v letošním roce čeká.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti