Vítězství v krajském kole dějepisné olympiády


18.01.2016 18:09
V pondělí 18. 1. 2016 proběhlo okresní kolo dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 37 žáků ze základních škol a gymnázií. Velkého úspěchu v něm dobyla Eva Bažantová, která celou soutěž opanoval a se ziskem 79 bodů zvítězila a zajistila si tak postup do krajského kola. Naši další reprezentanti se také snažili - Pavel Tušl skončil na 20. místě a Aneta Svárovská na 33. místě. Všem děkujeme a Evě budeme gratulujeme a budeme držet palce v krajském kole.

Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti