Výskyt případu COVID 19


25.09.2020 12:27

Vážení rodiče,

 

oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji.

Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení:

- není třeba žádné karanténní opatření, a to ani ve třídě 1. A, všichni žáci bez příznaků onemocnění mohou chodit do školy jako doposavad;

- není třeba plošného testování ve škole;

- rouškový režim není nutné rozšiřovat, tzn. nadále platí povinnost nosit roušky ve společných prostorách pro všechny, ve třídách pak pouze pro 2. stupeň; roušky však mohou nosit ve třídě i žáci 1. stupně;

- min. do 1. 10. 2020 je nutné sledovat zdravotní stav dětí, pokud by se do tohoto data projevily u dítěte příznaky respiračního onemocnění (zejména zvýšená teplota, dýchací obtíže, kašel), kontaktujte neprodleně dorostového lékaře a neposílejte dítě do školy.

V žádném případě nepodléhejte panice.

V případě dotazů či dalších informací mě kontaktujte - e-mail ziegler@8zsmost.cz .

O situaci byl informován i zřizovatel – Magistrát města Mostu.

Sledujte prosím zprávy v Bakalářích a webové stránky, budeme vám informovat o dalším vývoji.

 

Roman Ziegler, ředitel školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek Aktuální informace k on-line výuce ze dne 31. 10. 2020 31.10.2020  |   Vážení rodiče, milé děti,vláda včera na svém večerním jednání rozhodla, že školy budou nejspíše zavřené nejméně do 20. listopadu (s tím, že se situace může aktuálně změnit dle vývoje epidemiologické situace).​Minimálně do 20. 11. 2020 tak bude pokračovat distanční (on-line) výuka tak, jak ji máme na…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti