Vysvědčení pro natálku

25.04.2017 17:44

V pololetí jsme všichni společně vystavili vysvědčení Natálce, které podepsali i ti, kteří normálně vysvědčení dostávají - děti z naší školy. Natálka v té době byla na těžkém lékařském zákroku, a tak si mohla s rodinou "vychutnat" své první vysvědčení až nyní. A jsme rádi, že se jí i rodičům líbilo, maminka nám napsala:

"Dnešek byl opravdu pro nás velice moc emoční v dobrém slova smyslu. Jsme rádi a vážíme si všech hodných lidí a malých dětí za to co pro naši Natálku dělají. Ale co letos dokázali děti a učitelé z 8. ZŠ v Mostě je opravdu neskutečné. Natálka dostala opožděně své první opravdové vysvědčení v životě. Všichni moc dobře vědí, jaká Natálka je a že do normální školy chodit nemůže a i přesto všichni tito andělé jí vzali za svou spolužákyni.... Tolik nás to dojalo, že fakt i slzy padaly.

Andílci, děkujeme Vám všem za to, jak velká srdce máte a jak jste přijali naší Natálku za svou. Nejen, že jste se stali sběrači víček, ale rozhodli jste se i finančně podpořit Natálku z vašich školních akcí...

Vaše vysvědčení, je opravdu luxusní a necháme ho zarámovat. Máme Vás neskutečně rádi a všech si Vás nesmírně vážíme."

A já jen dodávám, že jsme rádi, že můžeme alespoň trochu pomoci a Natálce i rodičům přejeme hodně zdaru v dalším boji.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy