Vysvědčení pro natálku


25.04.2017 17:44

V pololetí jsme všichni společně vystavili vysvědčení Natálce, které podepsali i ti, kteří normálně vysvědčení dostávají - děti z naší školy. Natálka v té době byla na těžkém lékařském zákroku, a tak si mohla s rodinou "vychutnat" své první vysvědčení až nyní. A jsme rádi, že se jí i rodičům líbilo, maminka nám napsala:

"Dnešek byl opravdu pro nás velice moc emoční v dobrém slova smyslu. Jsme rádi a vážíme si všech hodných lidí a malých dětí za to co pro naši Natálku dělají. Ale co letos dokázali děti a učitelé z 8. ZŠ v Mostě je opravdu neskutečné. Natálka dostala opožděně své první opravdové vysvědčení v životě. Všichni moc dobře vědí, jaká Natálka je a že do normální školy chodit nemůže a i přesto všichni tito andělé jí vzali za svou spolužákyni.... Tolik nás to dojalo, že fakt i slzy padaly.

Andílci, děkujeme Vám všem za to, jak velká srdce máte a jak jste přijali naší Natálku za svou. Nejen, že jste se stali sběrači víček, ale rozhodli jste se i finančně podpořit Natálku z vašich školních akcí...

Vaše vysvědčení, je opravdu luxusní a necháme ho zarámovat. Máme Vás neskutečně rádi a všech si Vás nesmírně vážíme."

A já jen dodávám, že jsme rádi, že můžeme alespoň trochu pomoci a Natálce i rodičům přejeme hodně zdaru v dalším boji.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti