Výuka v týdnu 4. - 8. 1. 2021

28.12.2020 09:13

Vážení rodiče, milé děti,

v týdnu od 4. do 8. 1. 2021 je organizace výuky následovná:

- žáci přípravné třídy a 1. – 2. ročníku ZŠ - prezenční výuka ve škole - zajištěny jsou obědy i školní družina

- žáci 3. - 9. ročníku - distanční (on-line výuka) pomocí MS Teams - tito žáci mají odhlášené obědy a ŠD nemohou využít.

Pokyny pro žáky 3. - 9. ročníků k distanční (on-line) výuce:

1. Pro žáky 3. - 5. tříd se nic nemění, výuka bude probíhat jako doposavad.

2. On-line výuka bude pro žáky 6. - 9. ročníku nově organizována tak, že již bude probíhat samostatně v každé třídě, takže bude platit rozvrh, který mají žáci od 1. září pro běžnou výuku.

3. On-line výuka bude probíhat na 2. stupni v předmětech Český jazyk, Anglický jazyk, Německý jazyk (7. - 9. ročník), Matematika, Fyzika, Chemie (8. - 9. ročník), Dějepis, Zeměpis, Přírodopis, Informatika, a to v časech, jak jsou v rozvrhu od 1. 9. 2020.

4. Žáci budou mít tedy více hodin a také budou mít "zvonění" tak, jako ve škole:

1. VH - 8:00 - 8:45

2. VH - 8:55 - 9:40

3. VH - 10:00 - 10:45

4. VH - 10:55 - 11:40

5. VH - 11:50 - 12:35

6. VH - 12:45 - 13:30

7. VH - 13:40 - 14:25

8. VH - 14:35 - 15:20

Je třeba tedy hlídat tyto začátky jednotlivých hodin.

Dochází tedy ke změně, žáci již nebudou mít hodiny za sebou podle speciálního rozvrhu, ale budou mít svůj klasický rozvrh, jen se budou připojovat do MS Teams pouze na výše uvedené předměty a plánované třídnické hodiny, a to již do svých třídních týmů (např. 6.A). Výuka již nebude sloučená pro všechny třídy ročníku (např. 6.A, B, C), ale každá třída bude mít vlastní výuku.

Je třeba, aby si žáci hlídali v MS Teams plánovaná setkání, a to nově ve svých třídních týmech (s výjimkou 9. ročníku, ve kterém žáci budou používat stejné týmy jako doposavad).

Žáci, kteří se nebudou moci účstnit on-line výuky, jsou povinni si pro materiályz výuky a úkoly docházet každý den v době od 8:00 do 12:00 do vestibulu školy, kde jim je předají pracovníci školy.

V případě nejasností nás kontaktujte. Obracejte se nejprve na vaše třídní učitele, pouze v případě, že vám nebude umět pomoci, pište na e-mail ziegler@8zsmost.cz , popř. do Bakalářů.

S pozdravem a přáním všeho dobrého v roce 2021

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…