Výuka ve dnech 21. - 22. 12. 2020


07.12.2020 13:13

Vážení rodiče, milé děti, vzhledem k aktuální a bohužel stále nejasné situaci jsme se rozhodli tak, že ve dnech 21. – 22. 12. 2020 nebude vyučování. Zatím nevíme, zda nebudou z rozhodnutí ministerstva školství uzavřeny všechny školy, jak se tomu stalo v říjnu. Pokud ano, budeme vás informovat o konkrétních podmínkách. V takovém případě se budeme řídit pokyny ministerstva školství.

Pokud školy uzavřeny nebudou z rozhodnutí ministerstva, vyhlásí ředitel školy na 21. – 22. 12. 2020 ředitelské volno. V takovém případě by zůstala otevřená školní družina v době od 6:00 do 16:00, a to pro všechny žáky 1. stupně bez ohledu na to, zda do ŠD chodí či nikoliv. Školní jídelna by nevařila.

Sledujte prosím naše webové stránky www.8zsmost.cz a systém Bakaláři. O aktuální situaci vás budeme informovat.

V případě potřeby kontaktujte třídní učitelku nebo vedení školy.

Roman​ Ziegler, ředitel školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti