Výzdoba tělocvičny

02.12.2016 10:53

V průběhu října začali žáci na naší škole zkrášlovat chodbu u tělocvičny. Vybrali si motivy dnes tolik známých Pokémonů a doplňují je též přírodními motivy. Pracují jak štětci, tak i přímo rukama, když využívají tzv. prstové barvy. Práce pod vedením soc. pedagoga naší školy postupují pomalu, ale jistě. Je potřeba velké pečlivosti a opatrnosti, aby se podařilo zachytit plánovaný motiv v co nejvěrnější podobě. Žáci dělají vše ve svém volném čase a malování je baví. Již nyní plánují další postavičky, které by rádi viděli kolem sebe, když jdou do tělocvičny.

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …