Výzva pro naše žáčky, žákyně


30.03.2020 11:25

Milé děti,

jak se nám zavření škol protahuje, tak možná vidíte své maminky a tatínky stále unavenější. Nemají to snadné. A proto jsme se rozhodli udělat pro vás takovou výzvu (vy byste možná řekli "čelenč :) ).

Pomozte nějakým způsobem svým rodičům, vyfoťte se a pošlete nám fotku na pomahame@8zsmost.cz 

Uvidíte, že rodiče vám budou za pomoc vděčni, ať už se jedná o umytí nádobí, utření prachu v pokojíku, vysátí, úklid nebo třeba samostatné učení bez pomoci rodičů nebo práce na zahradě či jakákoliv jiná pomoc. A my budem rádi za vaše fotografie, které budeme postupně zveřejňovat na webu školy.

Těšíme se na fotky a přejeme krásné dny a hlavně hodně zdraví.

Vaši učitelé z "osmičky".


Starší články

Aktuální jídelní lístek Uzavření školy od 1. 3. 2021 26.02.2021  |   Vážení rodiče, milé děti,   vláda schválila, že od 1. 3. 2021 jsou školy uzavřeny pro všechny žáky, tedy i žáci přípravné třídy a 1. a 2. ročníků budou vzdělávány distančně. Pro ostatní žáky se nic nemění. Stále tedy platí: žáci se připojují na on-line hodiny prostřednictvím aplikace MS Teams …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti