Vzkaz rodičům od nás pedagogů školy


21.03.2020 12:57

Vážení rodiče, máme za sebou již 10 dní uzavření školy. Bohužel zatím to nevypadá, že bychom brzy otevřeli naše brány, i když bychom tak učinili nesmírně rádi. Myslím, že nyní se ukazuje, jak moc se všichni potřebujeme - nám učitelům žáci a výuka opravdu chybí, to nám věřte. A snad i vy, rodiče, vidíte, že učitelé jsou užiteční a že jsme všichni pro vás a vaše děti. Budu moc rád, když v této době budeme zachovávat k sobě respekt a úctu, protože nyní spíše než kdy jindy je třeba držet při sobě a být k sobě slušní a uctiví. A tak vám všem vzkazuji jménem nás pedagogů a vlastně všech zaměstnanců, že jsme za vás rodiče vděčni a že se hluboce skláníme před každým z vás, kdo se nyní věnujete dětem a jejich výuce. Děkujeme vám, a když vám budeme moci jakkoliv pomoci, napište nám.

Pro další dny jsme se rozhodli dávat dětem méně práce. Není to snadné najít onu míru, kdy se děti učí a vás, rodiče, to nezahltí. Někdo říká, že nic neděláme, jiní, že vás přetěžujeme. Ani jedno nechceme a omlouváme se, pokud je toho na vás hodně. Ale nebojte se svěřit práci dětem. I když ji nebudou mít bez chyb a nebude vámi zkontrolovaná, nevadí. Samotný proces učení je důležitější než bezchybná práce a my se na vás určitě nebudeme nijak hněvat. Naopak.

Vážení rodiče, držíme vám všem palce a přejeme hodně zdraví. Pedagogové školy​


Starší články

Aktuální jídelní lístek On-line lekce - Dějepis - Počátky studené války 31.03.2020  |   Vážení, zvu vás na 3. část lekce o studené válce s on-line výkladem prostřednictvím služby Youtube Live Stream. Údaje o lekci:   Lektor: Roman Ziegler Téma: 3. část - Berlínská zeď a Karibská krize Cíl: Žáci popíší stručně obě krize na počátku 60. let a uvědomí si, jak byl blízko svět k …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti