Žáci 8. ZŠ Most na pódiu chomutovského kina + hlasování


28.11.2019 18:35

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 proběhlo v chomutovském kině Svět v rámci projektu „Zůstaňte s námi po škole, aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém kraji“ setkání s youtubery. Naši žáci se tak mohli setkat s takovými internetovými celebritami, jakými jsou například Nakashi nebo AtiShow, dále pak s hercem a autorem filmu (ne)VĚR MI Tadeášem Říhou.

Spolu s Nakashim se na pódiu chomutovského kina objevili také naši 2 žáci osmé třídy, kteří s ním probírali svoje plány do budoucna ohledně své youtubové kariéry.

Součástí setkání bylo i promítání video spotů zúčastněných škol. Celkem se promítalo 14 spotů rozdělených do 2 kategorií. Hlasovat pro naše žáky můžete na odkazu http://www.esoz.cz/hlasovani-o-nejzajimavejsi-video-2019/ v levém sloupci (ZŠ Most, Vítězslava Nezvala 2614), anketa bude ukončena ke dni 31. 12. 2019.

Soutěžní video našich žáků můžete zhlédnout zde https://www.youtube.com/watch?v=iWKF8IazO_w


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti