Žáci 8. ZŠ Most na pódiu chomutovského kina + hlasování


28.11.2019 18:35

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 proběhlo v chomutovském kině Svět v rámci projektu „Zůstaňte s námi po škole, aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém kraji“ setkání s youtubery. Naši žáci se tak mohli setkat s takovými internetovými celebritami, jakými jsou například Nakashi nebo AtiShow, dále pak s hercem a autorem filmu (ne)VĚR MI Tadeášem Říhou.

Spolu s Nakashim se na pódiu chomutovského kina objevili také naši 2 žáci osmé třídy, kteří s ním probírali svoje plány do budoucna ohledně své youtubové kariéry.

Součástí setkání bylo i promítání video spotů zúčastněných škol. Celkem se promítalo 14 spotů rozdělených do 2 kategorií. Hlasovat pro naše žáky můžete na odkazu http://www.esoz.cz/hlasovani-o-nejzajimavejsi-video-2019/ v levém sloupci (ZŠ Most, Vítězslava Nezvala 2614), anketa bude ukončena ke dni 31. 12. 2019.

Soutěžní video našich žáků můžete zhlédnout zde https://www.youtube.com/watch?v=iWKF8IazO_w


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výtěžek Tříkrálové sbírky 17.01.2020  |   Letos se na Tříkrálové sbírce v Mostě vybralo celkem 123.353,- z toho naše škola s pokladničkou číslo nošenou "králem" - panem učitelem Kratochvílem vykoledovala krásných 2.348,-. Všem dárcům srdečně děkujeme za příspěvek pro potřebné.
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti