Žáci kroužku youtuberů získali z projektu skvělé vybavení


29.10.2017 20:15

Žáci zapojení do klubu youtuberů získali z projektu "Zůstaňte s námi po škole" skvělé vybavení. Jedná se o videokameru, notebook, externí disk, powerbanku, sluchátka, mikrofon, stativ,a v neposlední řadě i lego stavebnice robotů.

Video z radostného rozbalování všech pomůcek naleznete na našem školním youtube kanále - https://www.youtube.com/watch?v=_cvSmBNx5ns&feature=youtu.be .


Starší články

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti