Změna hesla v Office 365


24.09.2020 07:43

Vážení rodiče, milí žáci, v těchto dnech dostáváte přístupové údaje do systému MS Office 365 (viz včerejší zpráva). Nicméně máme pro vás jednu důležitou opravu. 

Bohužel Microsoft už neumožňuje jednoduché nastavení neměnných hesel, takže je nutné, abyste si po prvním přihlášení heslo změnili, jak vás systém i vyzve. Tím pádem již naše škola heslo nebude mít. Důrazně žádáme, abyste si heslo poznamenali, protože je budete potřebovat.

V​
 případě jeho ztráty vám můžeme vygenerovat heslo nové, ale vzhledem k počtu uživatelů bychom se tomu rádi vyhnuli.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za dřívější nepřesnou informaci.

Roman Ziegler, ředitel školy


Starší články

Aktuální jídelní lístek Aktuální informace k on-line výuce ze dne 31. 10. 2020 31.10.2020  |   Vážení rodiče, milé děti,vláda včera na svém večerním jednání rozhodla, že školy budou nejspíše zavřené nejméně do 20. listopadu (s tím, že se situace může aktuálně změnit dle vývoje epidemiologické situace).​Minimálně do 20. 11. 2020 tak bude pokračovat distanční (on-line) výuka tak, jak ji máme na…
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti