Zpravodaj výchovné poradkyně č. 1


16.09.2020 05:42

Vážení rodiče, milé děti, na stránce Dokumenty / Školní dokumenty naleznete Zpravodaj výchovné poradkyně č. 1.

Naleznete v něm důležité informace k volbě povolání zejména pro žáky 9. ročníku a žáků vycházejících ze školy.


Starší články

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …
Loga partnerů Férová škola Obědy pro děti Rodiče vítáni Město Most Genesia Projekt Otevřená škola Projekt Minipodniky na ZŠ My jsme to nevzdali NNTB Fairtradové školy
Obědy pro děti