Zveme Vás na „Férovou snídani“

30.04.2018 15:26
Férová snídaně je piknikový happening na podporu lokálních a fairtradových pěstitelů. Koná se při příležitosti Světového dne pro fair trade, což je svátek, který slaví druhou květnovou sobotu tisíce lidí na celém světě. Přidejte se letos a posnídejte lokální a fairtradové dobroty dopoledne v sobotu 12. 5. 2018! Naše „FÉROVÁ SNÍDANĚ“ SE BUDE KONAT V SOBOTU 12. 5. 2018 od 8:00 pře školou. K dispozici budou stoly a židle, abychom v poklidu spolu strávili čas u snídaně. Můžete vše pojmout jako piknik a vzít si deku na posezení na trávě. Co s sebou na snídani? Fairtradové dobroty se rády kamarádí s těmi lokálními. Můžete si upéct buchtu z fairtradového kakaa a cukru, biomouky, medu od místního včelaře a vajíček od souseda a k tomu si uvařit do termosky fair trade čaj nebo kávu. Nemáte čas ani chuť na pečení? Pak stačí chleba namazaný marmeládou z jahod z vaší zahrádky, fairtradovou čokoládovou pomazánkou nebo sýrem od místního farmáře.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy