Informace k obědům ve dnech 14. 23. 10. 2020

13.10.2020 12:57

Vážení rodiče, milé děti,

na základě aktuálních informací oznamujeme, že žáci, kteří se vzdělávají distančně (on-line) se mohou stravovat ve školní jídelně.

Ve středu 14. 10. se nevaří.

Od čtvrtka 15. 10. si pak obědy můžete přihlásit u vedoucí školní jídelny Jaroslavy Jarošové, tel.: 733 125 739. Jiný způsob přihlášení než telefonický nebude akceptován.

Obědy si přihlašujte vždy den předem do 11:00 (tzn. pokud byste chtěli oběd ve čtvrtek, je třeba jej přihlásit do středy 11:00). Na pozdější objednávky nebude brán zřetel).

Pokud si jídlo nepřihlásíte, je automaticky odhlášeno. Odhlašovat tedy nemusíte.

Pokud dítě na oběd půjde, je třeba dodržet následující časový harmonogram:

Děti 1. – 3. tříd – 11:00 – 11:30

Děti 4. – 6. tříd – 11:30 – 12:00

Děti 7. – 9. tříd 12:00 – 12:30

Mimo toto časové rozpětí není možné oběd vyzvednout z hygienických důvodů.

Výdej do přinesených nádob není možný, jídlo je třeba konzumovat ve školní jídelně.

Při stravování může u jednoho stolu sedět jen jedno dítě. Pokud bude školní jídelna plná, musí dítě počkat venku a uvolnění místa.

Omlouváme se za komplikace, které nejsou způsobeny námi. Zároveň upozorňujeme, že informace se mohou v průběhu dní měnit. O případných změnách Vás budeme informovat.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…