Výuka ve dnech 12. - 30. 10. 2020

08.10.2020 18:37

Vážení rodiče, milé děti,

na základě rozhodnutí vlády se od pondělí​ 12. 10. 2020 mění organizace školy, a to následujícím způsobem:

Děti na 1. stupni se vzdělávají beze změn jako doposud.

Děti na 2. stupni budou nyní vzdělávány takto:

- ​v týdnu od 12. do 16. 10. budou do školy chodit děti 6. a 7. tříd; děti 8. a 9. tříd budou vzdělávány on-line (rozvrh on-line výuky obdrží v pátek 9. 10.)

- v týdnu od ​19. do 23. 10. budou do školy chodit děti 8. a 9. tříd; děti 6. a 7. tříd budou vzdělávány on-line (rozvrh on-line výuky obdrží v příštím týdnu).

V týdnu 26. - 30. 10. bude škola uzavřena (z rozhodnutí ministra školství).

Informace o dalším postupu nejsou známy.

Obědy budou všem automaticky odhlášeny v období, kdy nemohou chodit do školy. Ve dnech, kdy je on-line výuka, není možné oběd čerpat.

Upozorňujeme, že ze zákona je účast na on-line výuce povinná. Informace k ní očekávejte v pátek 9. 10. 2020.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že tuto obtížnou situaci všichni zvládneme.

Roman Ziegler, ředitel školy

Aktuální jídelní lístek Zrušení lyžařského výcviku 20.01.2021  |   Vážení rodiče, žáci a žákyně, je nám velmi líto, že nemůžeme v tomto školním roce uskutečnit lyžařský výcvik pro žáky naší školy. Čekali jsme do poslední chvíle, proto jsme výcvik stále nerušili a doufali. Teď už je zcela jasné, že vzhledem k vládním nařízení není možné tento kurz zrealizovat, a js…