Informace o projektu

Dne 1.9. 2016 byl zahájen projekt "Služby rodičům v Ústeckém kraji" s reg. číslem CZ.03.1.51/0.0./0.0/15_013/0000079, který je zaměřen na nabídku služeb rodičům ve formě zajištění péče o děti 1. stupně základních škol v regionech Mostecka, Litvínovska, Chomutovska.

V rámci projektu jsou od září 2016 nabízeny zdarma služby dětských klubů fungujících při základních školách a v době hlavních i vedlejších školních prázdnin pak různé druhy příměstských táborů. Tyto služby umožní rodičům, aby mohli bez komplikací být účastni na trhu práce popř. aktivně hledat nové pracovní uplatnění. Do projektu jsou nyní zapojeny v Mostě ZŠ V. Nezvala, ZŠ J. Arbese, ZŠ Z. Štěpánka, v Litvínově ZŠ Janov, kde probíhají dětské kluby i příměstské tábory a nově připravují se tábory v SSZŠ Podkrušnohorská. Dále je zapojena škola v Březně u Chomutova a ve Vejprtech, kde probíhají jak dětské kluby, tak příměstské tábory.

Projekt je realizován Vzdělávacím centrem Genesia, zs. se sídlem Kochova 1417, Chomutov (kontaktní osoba Bc. Blanka Lozináčková - b.lozincakova@asista.cz). Projekt je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR v rámci výzvy Operačního programu zaměstnanost.

Aktuální jídelní lístek Krásné prázdniny 2019 přejí zaměstnanci školy 26.06.2019  |   Všem žákům školy, stejně jako jejich rodičům a dalším rodinným příslušníkům přejeme krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství, prožité bez úrazů a nemocí. Těšíme se na setkání 2. 9. 2019. Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019 slavnostním zahájením na školním hřišti. Žáci 1. a 9. tříd…