Akce školy - školní rok 2017/2018

Letní jarmark

Letos jubilně po desáté se konal slavnostní letní jarmark školy. Na akci byli pozváni všichni žáci školy, jejich rodiče, prarodiče a další příbuzní. Účastnili se i učitelé. Samotný program si jako vždy připravily paní učitelky spolu s žáky školy. Návštěvníci se mohli občerstvit u stánků (ve škole pečené dobroty byly opravdu výborné). Nechybělo ani vystoupení žáků … Zobrazit více informací

Úspěch třídy 3. B v soutěži Čechy krásné, Čechy naše.

Třída 3. B pod vedením paní učitelky J. Kaščákové se i v letošním školním roce zapojila do celoroční soutěže, která měla název „Čechy krásné, Čechy naše“. Tuto soutěž organizovala a zajišťovala Městská knihovna v Mostě. Tématem letošní soutěže byla významná historická data a významné historické postavy z dějin naší země. Po celý rok žáci plnili zadané úkoly - „sb… Zobrazit více informací

Fotbalové turnaje tříd

Ve dnech 25. 6. - 26. 6. 2018 se na našem hřišti konaly školní turnaje ve fotbale. V první den mezi sebou bojovaly třídy 2. stupně. Ve svých kategoriích zvítězily třídy 7.B a 9.A. Druhý den proběhly turnaje 1. stupně a vítězství si zajistily třídy 3. C a 5. B. Na vítěze čekal pohár a další ceny. Zobrazit více informací

Závody dračích lodí

Dne 8.6. 2018  vyrazila naše škola na závod školských posádek na dračích lodí. Tak jako loni byla jedna loď obsazena chlapci a nesla název Jamajský drak. Druhá loď sestávala pouze z dívčí posádky a pyšnila se jménem Zmatený. Umístění obou posádek rovněž kopírovalo loňský ročník. Jamajčané se v konkurenci 27 lodī umístili na skvělém 7. místě a Zmatení na 24. místě. Zobrazit více informací

Taneční soutěže - úspěchy školy

Již potřetí se zúčastnil 19. 5. 2018 taneční kroužek Osmička soutěže v Horním Jiřetíně „O jiřetínskou štolu“. Tanečnice i tanečníci „zabodovali“ – z pěti vystoupení získali 5 medailí – dvě za první místo, dvě za druhé a jedno za třetí. Pochvalu si zaslouží především nejmladší tanečníci, kteří ve své první soutěži získali zlaté medaile. Celý soubor pak získal oceně… Zobrazit více informací

Branný den 2. stupně

Dne 4.6. 2018 byl na školním hřišti uspořádán branný den formou soutěží pro děti 2. stupně ZŠ. Po osmi absolvovaných soutěží si celkové vítězství zajistily třídy 7.B a 9.B. Zobrazit více informací

Dětský den 1. stupně

Pátek 1. 6. patřil dětem a naše škola jej pojala formou sportovních a soutěžních aktivit. Dětský den zahájil pan ředitel, paní zástupkyně Mlatečková doplnila organizační pokyny a mohlo se jít soutěžit a užívat si sportovního dopoledne. Házelo se míčkem, kopalo na bránu, děti se přetahovaly na laně a prokazovaly své sportovní schopnosti, pohotovost a obratnost ve s… Zobrazit více informací

Exkurze žáků 8. ročníku do školy v německém Freiberku

V dubnu se žáci 8. ročníku naší školy zúčastnili exkurze do školy v německém Freiberku. O návštěvě následně napsali tuto zprávu: Autobusem jsme dorazili k budově, která se nám jevila jako úřad. Vešli jsme dovnitř a uvítala nás asistentka, která nám byla tlumočnicí. V moderně zařízené místnosti nás uvítali další lidé a my jsme se německy představili. Poté nám uk… Zobrazit více informací

Matematická olympiáda 3. tříd

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 proběhla na naší škole Matematická olympiáda 3. tříd. Soutěže se celkem zúčastnilo 14 žáků, kteří pod vedením paní učitelek Bernhardové, Kaščákové a Uhlířové řešili zajímavé matematické úlohy. Na 1. místě se umístila Liliana Makuňová z 3. B. 2. místo obsadily dvě žákyně - Linda Marášková z 3. A a Daniela Fousová z 3. B. 3. místo získala Št… Zobrazit více informací

Férová snídaně

V sobotu 12. 5. 2018 se naše škola připojila k celosvětové akci "Férová snídaně". Před školou jsme připravili piknikové místo a každý, kdo chtěl s námi mohl posnídat dle zásad Fair trade. Zobrazit více informací