Otevřená hodina matematiky pro rodiče

Nudná matematika? To naši prvňáčkové z 1.B neznají! Předvedli svým rodičům, ale i prarodičům, jak umí skvěle počítat. Jak už umí krokovat na krokovacím pásu, staví stavby z krychlí, aby měli prostorovou orientaci a názorně předvedli porovnávání čísel. Během hodiny jsme si i zazpívali matematické písničky. Všem rodičům děkuji za jejich čas, který rádi strávili v naší třídě. Děti byly jste skvělí! Vaše p. učitelka Klára Kreisingerová.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy