IQ LANDIA LIBEREC

Výlet byl pro děti ojedinělým zážitkem a naučně stráveným časem. Pobavily se, prověřily své dovednosti a myšlení a navíc se i něco nového dozvěděly. Snažily se přijít na mnoho záhad přírodních zákonitostí, studovaly lidské tělo a fyzikální jevy.. Užily si chytrou zábavu, mohly se proměnit ve vědce nebo lékaře. Promluvily si s humanoidním robotem, který umí mluvit. Každý si tam našel své. Líbilo se jim luštit hlavolamy, cvičit sílu či postřeh. Dozvěděly se o povětrnostních živlech a chemii. Oceňujeme stovky originálních exponátů, možnost experimentování a hraní. Ohromil nás nádherný vodotrysk s hudebním ozvučením i světelnými barevnými efekty. Děti nadchl i Geolab se zajímavostmi z geo světa. Super byl také vodní svět – koloběh vody naživo a fyzikální jevy spojené s vodou. Zaujala nás expozice na přírodní úkazy a celá řada technických oborů. Vše je pojato velmi interaktivně a vědu si děti doslova osahaly. V tomto vědeckém parku děti prostě zapomněly na nudu a vyzkoušely si na vlastní kůži zajímavé poznatky, zábavu a pomocí simulátorů nahlédly do světa kolem nás. Chválíme také restauraci s množstvím rozmanitého občerstvení. Chutnalo nám!.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy