IQ LANDIA LIBEREC

Výlet byl pro děti ojedinělým zážitkem a naučně stráveným časem. Pobavily se, prověřily své dovednosti a myšlení a navíc se i něco nového dozvěděly. Snažily se přijít na mnoho záhad přírodních zákonitostí, studovaly lidské tělo a fyzikální jevy.. Užily si chytrou zábavu, mohly se proměnit ve vědce nebo lékaře. Promluvily si s humanoidním robotem, který umí mluvit. Každý si tam našel své. Líbilo se jim luštit hlavolamy, cvičit sílu či postřeh. Dozvěděly se o povětrnostních živlech a chemii. Oceňujeme stovky originálních exponátů, možnost experimentování a hraní. Ohromil nás nádherný vodotrysk s hudebním ozvučením i světelnými barevnými efekty. Děti nadchl i Geolab se zajímavostmi z geo světa. Super byl také vodní svět – koloběh vody naživo a fyzikální jevy spojené s vodou. Zaujala nás expozice na přírodní úkazy a celá řada technických oborů. Vše je pojato velmi interaktivně a vědu si děti doslova osahaly. V tomto vědeckém parku děti prostě zapomněly na nudu a vyzkoušely si na vlastní kůži zajímavé poznatky, zábavu a pomocí simulátorů nahlédly do světa kolem nás. Chválíme také restauraci s množstvím rozmanitého občerstvení. Chutnalo nám!.

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …