NOC S ANDERSENEM

Od pátku 29. 3. do soboty 30. 3. 2019 se naše třída zúčastnila celorepublikové akce, která měla název – Noc s Andersenem. V letošním roce jsme si připomínali pohádky H. Ch. Andersena a to hlavně pohádku ,,O princezně na hrášku". Děti prožily pohádkový večer plný zábavy, her, soutěží, legrace a hlavně čtení. Děkujeme i panu ředitelovi za napsání moc pěkného příběhu speciálně pro nás, které nám také sám přečetl. Příběh se nám moc líbil a byl i dost poučný. Také pohádka ,,O boudě budce",zahraná spolužáky z páté třídy nás potěšila. Překvapením pro ty odvážlivé byla stezka odvahy. Na spaní se děti uložily ve třídě do spacáků a usínaly s pohádkou ,,O ošklivém káčátku". Chválím všechny děti za pěkné chování. Nocování ve škole s Andersenem se dětem velice líbilo a těší se na další ročník.

Aktuální jídelní lístek Výskyt případu COVID 19 25.09.2020  |   Vážení rodiče,   oznamuji vám, že ve třídě 1. B se vyskytl případ nákazy COVID 19 s lehkým průběhem. O této skutečnosti jsem se dozvěděl před chvílí a neprodleně Vás o ní informuji. Celou situaci jsem konzultoval s Krajskou hygienickou stanicí Ústí nad Labem. Ta vydala následující doporučení: - …