NOC S ANDERSENEM

Od pátku 29. 3. do soboty 30. 3. 2019 se naše třída zúčastnila celorepublikové akce, která měla název – Noc s Andersenem. V letošním roce jsme si připomínali pohádky H. Ch. Andersena a to hlavně pohádku ,,O princezně na hrášku". Děti prožily pohádkový večer plný zábavy, her, soutěží, legrace a hlavně čtení. Děkujeme i panu ředitelovi za napsání moc pěkného příběhu speciálně pro nás, které nám také sám přečetl. Příběh se nám moc líbil a byl i dost poučný. Také pohádka ,,O boudě budce",zahraná spolužáky z páté třídy nás potěšila. Překvapením pro ty odvážlivé byla stezka odvahy. Na spaní se děti uložily ve třídě do spacáků a usínaly s pohádkou ,,O ošklivém káčátku". Chválím všechny děti za pěkné chování. Nocování ve škole s Andersenem se dětem velice líbilo a těší se na další ročník.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy