OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL

V pátek 31.5.2019 jsme si vyzvedli bedýnku s ovocem a zeleninou. O každém ovoci či zelenině jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. A protože už jsme třeťáci a spoustu věcí už zvládneme sami, přesunuli jsme se do školní kuchyňky, kde jsme si ovoce a zeleninu tím správným způsobem naporcovali a poté snědli. Na ochutnání byl meloun galia, ananas, hroznové víno, granátové jablko, mango, kivi, grap, avokádo, ledový salát, salát římský, cherry rajčata, salátová okurka, červená kapie.

Aktuální jídelní lístek Přerušení provozu školní družiny 30.01.2020  |   Oznamuji, že v době ololetních a jarních prázdnin ve dnech 31. 1. - 7. 2. 2020 je po projednání se zřizovatelem přerušen provoz školní družiny. Roman Ziegler, ředitel školy